Вы не вошли.
Технологія відновлення
високочастотної динамічної головки 6-ГДВ .
Питання виникло після невдалого пошуку нових (БУ нормального стану).
Для ремонту знабодиться мінімум матеріалів причому всі можна легко знайти або всі у вас вже наявні. Головне завдання по можливості виправить прорахункі виробника.
1. Купол димаміка в оригіналі виготовлявся із прозорої плівки і мав виражений “пласмасовий “ призвук на частотах від 5000 до 10000-12000 Гц, тому доводилось робить частоту розділу фільтрів СЧ-ВЧ головок на частоті 10000 Гц. Дешо краше видавала звук динамічна головна з куполом із “ткані “ але мала відчутний завал характеристики на частотах 15000-16000 Гц. Тому такі матеріали не підійдуть. Основні ж вимоги до купола в двох словах: легкий та жорсткій, але не повинен “звеніть” тому що виникнуть резонансні коливання. Матеріал який має досить протиречиві вимоги.
Та всеж “буржуйська” промисловість нездогадуючись навіть про таке використання робить із такого матеріалу “шторкі” які закривають окна самих звичних дискет 1,44 Мбт.
ЦЕ АЛЮМІНІЄВИЙ сплав!
Із такого матеріалу виготовляють не всі виробники. Може буть схожий сплав він має “яскравий блиск”, значно важчий і не піддаеться обробці. Той що потрібен нам має “матовий блиск” і не “звенить” із такого матеріалу були виготовлені шторки дискет “Запускаюшего диска Windows 98” деякі “Verbatim”, найти досить легко.
Купол видавлюється на старому компакт диску шаріком із підшипника. Чому на компакт диску? Тому, що матеріал диска прогинається під тиском шаріка але не настільки щоб алюмінієвий сплав пом’яло. Спочатку вирізається диск розміром 21 mm, рівно
стьльки скільки має діаметр центрального магніту. Може відрізняться!!
Потім кладеться на “компакт” і прокатується щаріком із значним зусиллям, потрібно рівномірно від центру розкатать метал. Після такої обробки сплав стане жорстким, (після перевищення ліміту упругої деформації), а через все таки нерівномірму кінчеву деформацію по площі перестане “звеніть”.
2. Подвеска виготовляеться із прозорої пленки 0,2 mm (можна із «бейжика”),
вирізується центральний отвір 22 mm. Зовнішній діаметр повинен забезпечити люфт в корпусі для центровки.
3. Вирізується із цупкої бумаги точно така полоска, як в старому динаміку був склеєний каркас. Рахуєте скільки було витків. На оправці матаєте нову обмотку (ну як завжди).
5. Клей я використав “Cyjanopan me” в червоній упаковці. Приклеюється купол.
6. Вставляете каркас в корпус СЛІДКУЙТЕ ЩОБ ОБМОТКА була в магнітному зазорі.
Під купол покладіть мінеральну вату від її маси буде залежать АЧХ головки, рекомендую щоб вата заповняла простір під куполом до магніта на ¾ . Покладіть вату між корпусом динаміка та каркасом обмотки, тепер надіньте підвіску на каркас на приклейте до нього.
Після висихання клею на обмотку подайте сигнал 50 Гц, і приклейте до корпуса. Синусоїда відцентрує обмотку.
Все готово ви маєте зовсім новий диманік!
Лавський Ігорь Павлович
P.S.
Звук після переробки став насиченим, прозорим. Але нижня частота зросла через жорсткий підвіс каркасу рекомендую частоту розділу фільтра в 10000 Гц, це зроблено свідомо щоб не проявився металічний призвук!
ILavskiy@sm.ukrtel.net
Вне форума
Долго смотрел на ваш пост... Вы предлагаете фактически сделать новый динамик из запчастей от старого. Кстати, о каком конкретно 6ГДВ идет речь?? Какие там последние цифры?? А то ведь 6ГДВ есть и с овальным бумажным диффузором. Самое тонкое место тут
3. Вирізується із цупкої бумаги точно така полоска, як в старому динаміку був склеєний каркас. Рахуєте скільки було витків. На оправці матаєте нову обмотку (ну як завжди).
.
Я как-то раз перематывал 25-омные пищалки от S-90F... 2 вечера убил только на собственно намотку. Никому такого счастья не пожелаю
......There is someone in my head, but it's not me.......
Вне форума
Господи, это где ж на таком суржике говорят? Неужели так теперь учат украинскому? Кошмар.
Вне форума
[ Сгенерировано за 0.028 сек, 7 запросов выполнено - Использовано памяти: 586.68 Кбайт (Пик: 637.05 Кбайт) ]